Vážení žadatelé o podporu a spolupráci, jsem velice rád, že jste se rozhodli oslovit Nadaci Karla Janečka. Mnozí z Vás píší, že by mi svůj projekt či žádost o spolupráci rádi představili osobně. Komunikaci ohledně Vašich záměrů a projektů však ponechávám na týmu nadace, kterému plně důvěřuji.
Děkuji za pochopení, Karel Janeček
Účelem Nadace Karla Janečka je především podpora vzdělávání a rozvoje aktivní občanské společnosti.
1) V oblasti vzdělávání se zaměřujeme pouze na projekty zaměřené na rozvoj soft-skills dětí ve věku 6-18 let, na projekty zapojování dětí v této věkové skupině do rozhodování a na systémové změny ve vzdělávání. V obou případech nás zajímá kvantitativní a kvalitativní dopad.
2) V oblasti aktivní občanské společnosti jsme se rozhodli v roce 2018 nepřibírat další projekty k podpoře, prohloubit některé stávající a pracujeme na vlastním projektu, který bude představen na přelomu roku 2018 a 2019.
Jste-li obětí iracionální byrokracie, podvodu či agrese obraťte se prostřednictvím formuláře na Nadační fond pomoci Karla Janečka.
S projektem s protikorupční tématikou či korupčním podnětem kontaktujte Nadační fond proti korupci.
Žádosti o grant pro vědecké projekty směřujte na Nadační fond Neuron na podporu vědy.
Všechny žádosti procházíme. Vzhledem k množství žádostí však nemůžeme odpovědět všem žadatelům. Pokud vám neodpovíme do 1 měsíce od odeslání žádosti, vaše žádost byla zamítnuta.
Děkujeme za pochopení.
Před vyplněním žádosti nebo položením dotazu si prosím pečlivě přečtěte i následující otázky a odpovědi.
často kladené otázky