Podpořili jsme

Co mají společného žákovské parlamenty, ulice plné usmívajících se lidí, podnikatelé mluvící o svých neúspěších a výuková videa pro děti i dospělé? Všechno jmenované je součástí projektů, které se zaměřují na rozvoj aktivní občanské společnosti, sociální inovace či výchovu a vzdělávání v ČR. Přesně tyto oblasti od svého vzniku v roce 2014 podporuje Nadace Karla Janečka. Za tuto dobu podpořila řadu unikátních projektů. Přečtěte si stručné medailonky šestnácti z nich.1006
přijatých žádostí
110
podpořených projektů

Blog

Homo Sapiens Laskavec
Nadace Karla Janečka, Dominika Vrkotová

Co mohou mít společného kněz, servírka, zdravotní sestřička a učitel matematiky? Není to krátkozraká popularita, ani líbivé finanční zabezpečení, dokonce ani ostré lokty. Je to pouhopouhá laskavost. Teď si představte svět, kde se tato obyčejná vlastnost stane životním stylem. Možná to nezní moc sexy, ale rozhodně to stojí za vyzkoušení… Ptáte se proč?

10 inovativních projektů absolvovalo nový akcelerátor #třidvajedna dílna!
Nadace Karla Janečka, Dominika Vrkotová

V malebném údolí ve vesničce Svatý Jan pod Skalou proběhla historicky první #třidvajedna dílna Nadace Karla Janečka. Z 81 přihlášených byla vybrána finální desítka projektů, které řeší inovativním způsobem společenský problém z oblasti vzdělávání či aktivní občanské společnosti.

Facebook

Chcete dostávat informace o našich aktivitách a programech?