Vážení a milí přátelé,

náš národ je mimořádně kreativní, dokážeme vymýšlet úžasné nové věci. Byla by velká škoda, kdyby mnoho jedinečných myšlenek a nápadů nedošlo své realizace jenom proto, že se jim v pravý čas nedostalo náležité podpory. Ukažme společně světu, jaké poklady se v naší nevelké zemi nacházejí.

Cílem nadace je najít a podpořit hvězdné projekty, jejichž cesta k uplatnění by byla složitá nebo dokonce znemožněna. Mohou pak zářit a stát se jasným bodem nejen na evropském, ale i světovém nebi.

podpis-karel-janecek

Karel Janeček,
zakladatel Nadace Karla Janečka

Hodnoty nadace

 

Tým

Karel Janeček
zakladatel Nadace Karla Janečka
kontaktujte nás

Správní rada

Karel Janeček – předseda správní rady
Tomáš Marada – člen správní rady
Senta Čermáková – členka správní rady

Dozorčí rada

Libor Winkler – předseda dozorčí rady
Monika Vondráková – členka dozorčí rady
Martin Ducháček – člen dozorčí rady
Blog

Chcete mít nejlepší organizaci na světě, nebo nejlepší organizaci pro svět?
Milan Pařil

Zamyslete se nad touto otázkou, odpověď je totiž zásadní nejen pro váš projekt, ale zejména pro vás samotné. Je jen na vás, jestli se stanete inspirativními tvůrci budoucnosti, nebo jen někým, kdo plní stanovené cíle. Vaše organizace totiž bude vypadat přesně podle toho, jaký zvolíte přístup k podnikání. Jen na vás je výběr lidí, co pro vás budou pracovat, klientů, které budete obsluhovat a trhu, který budete zasahovat a možná i proměňovat.

Homo Sapiens Laskavec
Nadace Karla Janečka, Dominika Vrkotová

Co mohou mít společného kněz, servírka, zdravotní sestřička a učitel matematiky? Není to krátkozraká popularita, ani líbivé finanční zabezpečení, dokonce ani ostré lokty. Je to pouhopouhá laskavost. Teď si představte svět, kde se tato obyčejná vlastnost stane životním stylem. Možná to nezní moc sexy, ale rozhodně to stojí za vyzkoušení… Ptáte se proč?

Facebook

Máme velké plány. Chcete, aby vám nic neuniklo?

Ano, mám zájem