Vážení a milí přátelé,

náš národ je mimořádně kreativní, dokážeme vymýšlet úžasné nové věci. Byla by velká škoda, kdyby mnoho jedinečných myšlenek a nápadů nedošlo své realizace jenom proto, že se jim v pravý čas nedostalo náležité podpory. Ukažme společně světu, jaké poklady se v naší nevelké zemi nacházejí.

Cílem nadace je najít a podpořit hvězdné projekty, jejichž cesta k uplatnění by byla složitá nebo dokonce znemožněna. Mohou pak zářit a stát se jasným bodem nejen na evropském, ale i světovém nebi.

podpis-karel-janecek

Karel Janeček,
zakladatel Nadace Karla Janečka

Hodnoty nadace

nkj-diagram

Tým

Karel Janeček
zakladatel Nadace Karla Janečka
kontaktujte nás

Správní rada

Karel Janeček – předseda správní rady
Tomáš Marada – člen správní rady
Jan Bejvl – člen správní rady

Dozorčí rada

Libor Winkler – předseda dozorčí rady
Monika Vondráková – členka dozorčí rady
Martin Ducháček – člen dozorčí rady
Blog

Homo Sapiens Laskavec
Nadace Karla Janečka, Dominika Vrkotová

Co mohou mít společného kněz, servírka, zdravotní sestřička a učitel matematiky? Není to krátkozraká popularita, ani líbivé finanční zabezpečení, dokonce ani ostré lokty. Je to pouhopouhá laskavost. Teď si představte svět, kde se tato obyčejná vlastnost stane životním stylem. Možná to nezní moc sexy, ale rozhodně to stojí za vyzkoušení… Ptáte se proč?

10 inovativních projektů absolvovalo nový akcelerátor #třidvajedna dílna!
Nadace Karla Janečka, Dominika Vrkotová

V malebném údolí ve vesničce Svatý Jan pod Skalou proběhla historicky první #třidvajedna dílna Nadace Karla Janečka. Z 81 přihlášených byla vybrána finální desítka projektů, které řeší inovativním způsobem společenský problém z oblasti vzdělávání či aktivní občanské společnosti.

Facebook

Chcete dostávat informace o našich aktivitách a programech?