#laskavec

Oslavte s námi Světový den laskavosti

13. 11. 2017

Registrace Zavřít formulář

Registrace ukončena

O co se jedná?

Děti ve věku 6-15 let si vyzkouší vykonat nezištný laskavý skutek v rámci Světového dne laskavosti. Tímto happeningem chceme zviditelnit důležitost tématu laskavosti v současném světě a inspirovat veřejnost. Hlásit se mohou základní školy, víceletá gymnázia, volnočasové instituce, dětské domovy z celé České republiky.  Z jedné školy či instituce se může přihlásit více tříd.

Jak to bude fungovat?

Jednotlivé třídy či zájmové kroužky mají možnost se přihlásit na našem webu a zapsat se k vybrané laskavosti. Registraci vždy provádí učitel či vedoucí. Následně vykonají laskavý skutek v rámci Světového dne laskavosti. Registrace bude ukončena 6.11. 2017.

 

Bude se vybírat z těchto laskavostí:

  • Ukliďte okolí své školy či si vyberte jiné libovolné místo.
  • Uspořádejte sbírku starého oblečení a věnujte ho potřebným.
  • Najděte si ve vašem okolí zvířecí útulek a nabídněte jim svoji pomoc.
  • Udělejte radost lidem z Domova pro seniory – například jim něco upečte, nacvičte divadelní představení, tanec, čtení…
  • Vykonejte laskavý skutek dle vlastního nápadu.

 

Proč se zúčastnit?

  • Nevšední zážitek změní atmosféru ve vaší škole.
  • Tři třídy či skupiny, které budou vybrány získají zážitkový den v Praze zahrnující:
  • Prvních 21 registrovaných tříd či zájmových spolků získává:
    • Zdarma workshop na téma Hodnotové vzdělávání pro děti ve vašim kraji
    • Zdarma celoroční licenci na elektronickou matematickou herní aplikaci Abaku Edu pro děti. Všechny ostatní školy či spolky pak dostanou možnost zakoupit si aplikaci za půlku ceny.
    • Zdarma nezapomenutelný výlet do Prahy s workshopem Hodnotový učitel od GrowJOBu a kulturní zážitek spojený s dobrým jídlem pro učitele/vedoucí.
organizace tým město laskavost
1 ZŠ MENDELOVA pátáá Praha 11
2 ZŠ Karlovy Vary, Krušnohorská 11 9. A Karlovy Vary
3 Základní škola Velké Březno Štístka Velké Březno
4 Základní škola a Mateřská škola Kpt. Otakara Jaroše Louny, 28. října 2173, příspěvková organizace Parlament Louny
5 ZŠ Neštěmická Deváťáci Ústí nad Labem
6 Základní škola a Mateřská škola Mšené-lázně, okres Litoměřice, příspěvková organizace Jedničky Mšené-Lázně
7 Základní škola a Mateřská škola Mšené-lázně, okres Litoměřice, příspěvková organizace Andílci Mšené-Lázně
8 ZŠ a MŠ Mšené-lázně, přísp.org. Borci Mšené-lázně
9 Základní škola a Mateřská škola Kpt. Otakara Jaroše Louny, 28. října 2173, příspěvková organizace 3.B Louny
10 Montessori třída Vápenná monťáci Vápenná
11 ZŠ Vorlina, Vlašim Liščí králové Vlašim
12 Základní škola a Mateřská škola Mšené-lázně, okres Litoměřice, příspěvková organizace Loupežníci Mšené-Lázně
13 Základní škola a Mateřská škola Mšené-lázně, okres Litoměřice, příspěvková organizace Chemici Mšené-Lázně
14 Základní škola profesora Švejcara v Praze 12 Ekotým Praha
15 ZŠ Karla Čapka - 5.C Laskavci Praha 10
16 ZŠ Karla Čapka Brouci Praha 10
17 ZŠ Vlašim Vorlina 3. A Vlašim
18 Základní škola a Mateřská škola Kpt. Otakara Jaroše Louny, 28. října 2173, příspěvková organizace Zvídálek Louny
19 Základní škola profesora Švejcara v Praze 12 Naši deváťáci Praha 12
20 Základní škola a Mateřská škola Mšené-lázně, okres Litoměřice, příspěvková organizace Šmoulové Mšené-Lázně
21 Základní škola a Mateřská škola Mšené-lázně, okres Litoměřice, příspěvková organizace Rytíři Mšené-Lázně
22 FZŠ prof Otokara Chlupa PedFUK, Fingerova 2186, Praha 13 Stodůlky 7.A Praha
23 ZŠ a MŠ Brno, Jihomoravské nám. 2 Dobrý ročník 2019 Brno
24 ZŠ Vyhlidka Třída u malin Valašské Meziříčí
25 FZŠ prof. Otokara Chlupa PedF UK 7.A Praha 13
26 Dobrá dědina z.s. domškoláci Provodov - Šonov
27 Základní škola a mateřská škola Chocerady 267 Surfaři na pozitivních vlnách Chocerady
28 Základní škola, Praha 4, Táborská 45 Objevitelé z 8.A Praha 4
29 ZŠ a ZUŠ osmáci Dolní Němčí
30 FZŠ Táborská 4.C Praha 4
31 ZŠ Strossmayerovo náměstí 4 Pralidi 2.D Praha
32 Základní škola a Mateřská škola Povrly, okres Ústí nad Labem, příspěvková organizace Laskavci z Povrlů Ústí nad Labem
33 ZŠ Komenského nám. 622/3, Děčín 1 Baskeťáci Děčín
34 ZŠ Karla Čapka Draci v akci Praha 10
35 Škola Molekula Laskaví badatelé Ústí nad Labem
36 Základní škola a Mateřská škola Kašava, okres Zlín, příspěvková organizace Kašava Kašava
37 Žákovský parlament ZŠ TGM Blatná Masařky Blatná
38 ZŠ Palachova Bezzubkové z 2. C Ústí nad Labem
39 Žákovský parlament ZŠ Bruntál , Školní 2 Parlamenťáci Bruntál
40 ZŠ Malšovice Třeťáci a čtvrťáci Děčín
41 Základní škola Kopřivnice - Lubina okres Nový Jičín, p.o. Lubiňáčci Kopřivnice
42 Základní škola Boleslava Hrbka a Mateřská škola Leština Leštinští páťáci Leština
43 Základní škola, Trutnov, V Domcích 488 Helpíci Trutnov
44 AMA SCHOOL.- ZŠ A MŠ montessori o.p.s. Amáčci Most
45 Základní škola, Muchova 228, Chlumec - příspěvková organizace PRVŇÁČCI 2017 Chlumec
46 ZŠ Nový Bor, Generála Svobody Čtvrťáci Nový Bor
47 Zš a Mš Křešice školní družina Křešice
48 Základní škola Nový svět, Opava, p. o. I.M Opava
49 Základní škola Nový svět, Opava, p. o. II.D Opava
50 Základní škola Nový svět, Opava, p. o. I.A Opava
51 4. základní škola Nerudova Říčany, příspěvková organizace 8.,9. ročník Říčany u Prahy
52 Základní škola a Mateřská škola, Hora Svaté Kateřiny, nám. Pionýrů 1, okr. Most Kateřiňáci Hora Svaté Kateřiny
53 Základní škola a mateřská škola Lukavice, okres Chrudim Lukavánci Lukavice
54 18. Základní škola, Okružní 1235, Most 3.A - Klokánci Most
55 ZŠ a MŠ Nečtiny Nečtiňáci Nečtiny
56 zs a ms libouchec čtvrťáci šikuláci libouchec
57 Základní škola, Liberecká 1734/31, Jablonec nad Nisou Chceme pomáhat Jablonec nad Nisou
58 PROINTEPO - SŠ, ZŠ a MŠ s.r.o. PROINTEPO Hradec Králové
59 Základní škola a mateřská škola, Vrchlabí, Horská 256 vrchlabáci Vrchlabí
60 Základní škola a Praktická škola VelMez Velké Meziříčí
61 Základní škola a mateřská škola Lobodice, příspěvková organizace My Lobodice
62 Základní škola a Mateřská škola Dobkovice Partička Dobkovice
63 ZŠ T.G.Masaryka Opava Žákovská rada Opava
64 Základní škola T.G.Masaryka, Poděbrady Žákovský parlament Poděbrady
65 Základní škola a Mateřská škola Kojetice myšičky a kocouři Kojetice
66 ZŠ a MŠ Postupice Deváťáci Postupice
67 Základní škola a Mateřská škola Choryně, okres Vsetín, příspěvková organizace "Choryňáčci v akci" - ZŠ Choryně
68 Školní družina při ZŠ Choryně "Laskaví Choryňáčci" Choryně
69 ZŠ Hartmanice 95 Šumaváci za Šumavu Hartmanice
70 Základní škola a Mateřská škola Mšené-lázně, okres Litoměřice, příspěvková organizace Tygříci Mšené-Lázně
71 Základní škola Prachatice, Vodňanská 287 Vodňanka Prachatice
72 ZŠ Švermova, Švermova 403/40 Pěvecký sbor Slunečnice Liberec
73 Základní škola a gymnázium Vítkov, příspěvková organizace Školní klubáci Vítkov
74 ZŠ a MŠ Tasovice školní parlament Tasovice
75 ZŠ Kunratice Laštovky Praha 4 - Kunratice
76 ZŠ a MŠ Nýřany 6.C Nýřany
77 ZŠ a MŠ Křešice, Bezručova 141, 411 48 šikulky Křešice
78 ZŠ Štěchovice Plavčíci ze třetí Štěchovice
79 Základní škola Děhylov, okres Opava, příspěvková organizace Mazači Děhylov
80 Základní škola a Mateřská škola Zabrušany Družinka Zabrušany
81 ZŠ a MŠ Maleč sedmáci Maleč
82 Základní škola Zbraslavice 5. třída Zbraslavice
83 Základní škola Jana Palacha v Kutné Hoře Palášek - pěvecký sbor Kutná Hora
84 Základní škola Zbraslavice 4. třída Zbraslavice
85 ZŠ Svět Světáci Děčín
86 ZŠ Švermova 403/40, Liberec X, 460 10 1. oddělení ŠD Liberec
87 ZŠ Švermova 403/40, Liberec X, 460 10 2. oddělení ŠD Liberec
88 ZŠ Švermova 403/40, Liberec X, 460 10 3. oddělení ŠD Liberec
89 Školní družina Sluníčkoví kamarádi Duchcov
90 1. základní škola Plzeň, příspěvková organizace 2.C - Krtečkové Plzeň
91 ZŠ a MŠ Pec pod Sněžkou Pecky Pec pod Sněžkou
92 ZŠ Mohelnice Yutubeři Mohelnice
93 2.základní škola Bezručova, Říčany Nejsme žádná béčka, 6.B Říčany
94 Základní škola, Štefánkova 957 , Bojkovice Laskav(ak)ci Bojkovice
95 ZŠ A MŠ Staré Město , Jamnická 270, Frýdek-Místek, 73801 LASKONKY Staré Město
96 Zš Tasovice, Barevná škola Áčáci Tasovice
97 ZŠ Opava,Šrámkova 4, příspěvková organizace Žákovský parlament ZŠ Opava
98 ZŠ Opava,Šrámkova 4, příspěvková organizace 7.A Opava
99 ZŠ Opava,Šrámkova 4, příspěvková organizace Žákovský parlament ZŠ Opava
100 ZŠ Vorlina 8.A Vlašim
101 1.základní škola Plzeň Páťáci Plzeň
102 Základní škola Ústi nad Labem Anežky České 702/17 4.B Ústí nad Labem
103 ZŠ LINDNERA Mazáci z devítky Rožďalovice
104 ZŠ a MŠ Bystrovany čtvrťáci Bystrovany
105 ZŠ E. Beneše, Písek Benešovka Písek
106 Základní škola a Mateřská škola Chodovice mladší Holovousy
107 Základní škola a Mateřská škola Chodovice starší Holovousy
108 Základní škola Campanus - školní družina Sluníčka Praha 4
109 Základní škola a Mateřská škola Mšené-lázně, okres Litoměřice, příspěvková organizace Freemove Mšené-Lázně
110 ZŠ a MŠ Mikulovice buldoci Mikulovice
111 Střední škola, základní škola a mateřská škola JISTOTA, o. p. s. Jistota Prostějov
112 ZŠ Boleradice 2.+3.třída Boleradice
113 1. základní škola Plzeň Divouškové 2. A Plzeň
114 ZŠ Anežky České Peříčka Ústí nad Labem
115 Základní škola Erudio Orlicko Erudio Žamberk
116 ZŠ a MŠ G. A. Lindnera Rožďalovice Sedmáci Rožďalovice
117 ZŠ Valašské Klobouky (J) elita Valašské Klobouky
118 ZŠ a MŠ Velký Újezd Prostě "MY" Velký Újezd
119 Základní škola Campanus, Praha 4, Jírovcovo náměstí 1782 Školní družina Praha 4
120 Základní škola Pečky, okres Kolín V.C Pečky
121 ZŠ, DD a ŠJ Litovel kuchtíci Litovel
122 ZŠ Borek škola České Budějovice- Borek
123 Základní škola a Mateřská škola Borek Loving Helpers Borek
124 Základní škola Budyně nad Ohří Devítka Budyně nad Ohří
125 Základní umělecká škola Brno, Slunná, příspěvková organizace ZUŠ Slunná Brno
126 ZŠ CAMPANUS ŠD 13. ODDĚLENÍ PRAHA 4
127 ZŠ Jana Palacha v Kutné Hoře Opičáci z 1.A Kutná Hora
128 ZŠ Antonína Sochora, školní družina Sluníčkoví kamarádi Duchcov 419 01
129 Živá škola Olomouc, z.s. Lumpové na šachovnici Olomouc
130 Živá škola Olomouc, z.s. Lumpové na šachovnici Olomouc
131 9.zs mlada boleslav Ctyrlistek Mladá boleslav
132 ZŚ a MŠ Bystrovany Šťastná třináctka Bystrovany
133 ZŠ Pastelka Mladá Boleslav 3.B Mladá Boleslav
134 Mateřská škola, základní škola a dětský domov Ivančice, p.o. Domováčci Ivančice
135 ZŠ a MŠ Brankovice Dobrovolníci Brankovice
136 Základní škola, Znojmo, Mládeže 3, příspěvková organizace Žákovský parlament Mládežníci Znojmo
137 Dětský domov a školní jídelna Mýválci Krásná Lípa
138 Základní škola Český Krumlov, Plešivec Čtvrťáci céčáci Český Krumlov
139 18. ZŠ, Okružní, Most ŠIKULOVÉ Most
140 ZŠ a MŠ s polským jazykem vyučovacím - Szkoła Podstawowa i Przedszkole, Karviná - Fryštát. Dr. Olszaka 156 Školní Parlament "Usta Szkoły" Karviná . Fyrštát
141 Dětský domov, Základní škola speciální a Praktická škola, Jaroměř Výběr Jaroměř
142 Základní umělecká škola ZUŠ Děčín IV
143 Základní škola Campanus Třeťáci Praha 4
144 Dětský domov a školní jídelna Krásná Lípa 1.rodina Krásná Lípa
145 Dětský domov a Školní jídelna Krásná Lípa Domeček Krásná Lípa
146 Základní škola a Mateřská škola Kroměříž, F. Vančury Laskaví žáci a učitelé školy Kroměříž
147 ZŠ Komenského nám., Děčín Třída 8.B Děčín
148 ZŠ a MŠ Náklo, Náklo 126, 783 32 Ochránci Náklo
149 ZŠ Náklo 8. B Náklo
150 ZŠ Náklo Sedmáci Náklo
151 Základní škola Otokara Březiny 2.C Jihlava
152 2. ZŠ Bezručova Říčany Andělé Říčany
153 Základní škola a Mateřská škola, Praha 6, náměstí Svobody 2 žákovský parlament Praha 6
154 Dětský domov a školní jídelna domeček Krásná Lípa
155 Dětský domov blahoslavené Marie Antoníny Kratochvílové Sluníčka Řepiště
156 Dětský domov a školní jídelna Radkov-Dubová 141 příspěvková organizace DUBOVÁČCI Radkov-Dubová
157 ZŠ Pečky 5.B Pečky
158 ZŠ Valašské Klobouky 1.A Valašské Klobouky
159 ZŠ Karlštejn Dobroskutci Karlštejn
160 Dětský domov uherské Hradiště SKVĚLÁ PARTA Uherské Hradiště
161 Sportovní soukromá základní škola Litvínov s.r.o. Sportovka Litvínov
162 ZŠ Praskolesy Prima parta Praskolesy, Zdice
163 ZUŠ Ilji Hurníka Miniumělci Praha 2
164 Základní škola s rozšířenou výukou jazyků a Mateřská škola Litvínov, Podkrušnohorská 1589, okres Most se sídlem: Podkrušnohorská 1589, 436 01 Litvínov Jazyková škola Litvínov Litvínov
165 ZŠ Palachova Indiáni z druhé Bé Ústí nad Labem
166 ZŠ Krnov, Janáčkovo náměstí 17, okr. Bruntál, p.o. Pomáháme pejskům Krnov
167 Základní umělecká škola Bystré Dechový soubor Bystré
168 ZŠ Vorlina Klokani Vlašim
169 ZŠ Vorlina Samsoni Vlašim
170 Základní škola Jana Palacha Tým 7.B Kutná Hora
171 Základní umělecká škola Bystré Dechový soubor Bystré
172 ZŠ a MŠ Ostrovačice,Ríšova 43 7.A Ostrovačice,66481 Ostrovačice,okres Brno-venkov
173 Dětský domov a školní jídelna Budíci Budišov nad Bud.
174 Dětský domov a školní jídelna Budíci Budišov nad Bud.
175 ZŠ Brněnec, Moravská Chrastová Mumínci Brněnec, okres Svitavy
176 ZŠ a MŠ Křižanov 3. A Křižanov
177 Základní škola Gen. Svobody, Nový Bor Třeťáčkové Nový Bor
178 3. ZŠ Cheb Zlaťáčci Cheb
179 ZŠ A DD Sedlec-Prčice, Přestavlky 1, příspěvková organizace Parťáci Sedlec-Prčice
180 ZŠ Brána jazyku s rozšířenou výukou jazyka Fiskusove Praha1
181 ZŠ Valašské Klobouky 2.A Valašské Klobouky
182 2. základní škola Bezručova Říčany, příspěvko organizace Free move Říčany
183 ZŠ a MŠ V Zahrádkách, Roztoky Pětilístek Roztoky u Křivoklátu
184 2. ZŠ Bezručova 6. C Říčany
185 ZŠ T.G.Masaryka a gymnázium Česká Kamenice Kameničáci Česká Kamenice
186 Salesiánské středisko Štěpána Trochty – dům dětí a mládeže Salesiáni Trnovany Teplice
187 https://www.nadacekj.cz/jsemlaskavec/ Salesiáni Prosetice Teplice
188 Zš Kunratice 9.A :) Jirka na hrad Praha 4
189 Školní družina Sluníčka Roztoky u Křivoklátu
190 Gymnázium Na Pražačce Vladaniari Praha
191 ZŠ a MŠ Rudná pod Pradědem Školička Rudná pod Pradědem
192 ZŠ Kunratice Skřítci Praha 4
193 Základní škola Choltice, okres Pardubice 8.A Choltice
194 Dětský domov a školní jídelna 2. rodina Krásná Lípa
195 Základní škola Pacov - Školní klub Pacáci Pacov
196 Základní škola Pacov - Školní klub Sedmáci plní lásky Pacov
197 Dětský domov, Nepomuk, RS Oselce Nezbedové Nepomuk
198 Dětský domov a Školní jídelna, Špálova 2 Sluníčka Ústí nad Labem
199 Základní škola Janáčkovo nám. 17, Krnov 8.b Krnov
200 ZŠ a gymnázium T. G. M. Česká Kamenice 4. C Česká Kamenice
201 Základní škola Janáčkovo nám. 17, Krnov 8.b Krnov
202 ZŠ Neštěmická Třetáci-bečáci Ústí nad Labem
203 4. ZŠ Cheb, Hradební 14 Sedmáci Cheb
204 ZŠ a MŠ Kluky, okr. Písek Země ze mě Kluky
205 ZŠ Moravská Třebová, Kostelní náměstí 21, okres Svitavy Laskavci Moravská Třebová
206 MŠ a ZŠ NÁMĚSTÍ SVOBODY 2 Doriani Praha 6
207 ZŠ Jílové u Prahy Radost Jílové u Prahy
208 Kouzelné školy žlutá třída Praha
209 Základní škola a mateřská škola Křižanov, příspěvková organizace 7. B Křižanov
210 Dětský domov, Náměšť nad Oslavou, Krátká 284 NÁMĚŠŤÁCI Náměšť nad Oslavou
211 DD a ŠJ Špálova 2 Jeníček a Mařenka Ústí nad Labem
212 LABYRINTH - základní škola, s.r.o. Labyrinth Brno
213 Základní škola Březová Klub silných Březová, okr. Sokolov
214 1st International School of Ostrava - mezinárodní gymnázium, s.r.o. ISO Ostrava
215 Základní škola Velké Přítočno Přítočňáci Velké Přítočno
216 Základní škola a Mateřská škola, Černý Důl, okres Trutnov Permoníci Černý Důl
217 ZŠ T.G.Masaryka Šardice Divadelní kroužek Šardice
218 FZŠ Táborská 45 Sedmá béé Praha 4
219 DD D.Počernice 9.RS Praha
220 ZŠ Labyrinth Mravenci s tykadly Brno
221 Základní škola Turnov, Skálova 600, příspěvková organizace Skálovka Turnov
222 ZŠ Krnov Janáčkovo nám.17 7.B Krnov
223 ZŠ Malšovice, okres Děčín Maškolent Děčín
224 Základní škola profesora Švejcara v Praze 12 6.B Praha
225 Jungmannova ZŠ Beroun Kamarádky z 5.A Beroun
226 ZŠ Petřiny-sever 5.A Praha 6
227 Základní škola Plešivec Dobráci Český Krumlov
228 ZS Alešova Vodňany 50 Nenormální Vodňany
229 ZŠ a MŠ Praha 6, Na Dlouhém Lánu 43 DONUTO Praha
230 Základní škola Benešov nad Ploučnicí Šesťáci Benešov nad Ploučnicí
231 Dětský domov, Semily andílci ze Semil Semily
232 ZŠ Štefánikova 3. B Hradec Králové
233 Pomáháme rádi Bestfriends Petřvald u Karviné
234 Dobrý děti Dobrý děti Most
235 Kamarádi Russian boys České Budějovice
236 Základní škola a Mateřská škola Cihelní, Karviná, příspěvková organizace Cihelňáci Karviná - Nové Město
237 Zš Resslova 7.B Hlinsko
238 ZŠ Janáčkovo náměstí 17 9M Krnov
239 Pomáhání pro dobrej pocit Laskoni Cheb
240 6.ZŠ Cheb Laskoni Cheb
241 ZŠ Krnov, Janáčkovo náměstí 17, okr. Bruntá 6. C Krnov
242 Dětský domov Melč Pohodáři Opava
243 SŠ, ZŠ a MŠ, Karviná III.A Karviná
244 ZŠ BUDYNĚ NAD OHŘÍ DRUŽINA BUDYNĚ NAD OHŘÍ
245 ZŠ Soběslav Komenského 9.B Soběslav
246 SŠ, ZŠ a MŠ Karviná III.A Karviná
247 SŠ, ZŠ a MŠ Karviná Školní parlament Karviná
248 ZŠ Pěnčín 22 Pěnčíňáci Bratříkov
249 Škola Jaroslava Ježka Ježkovy oči Praha
250 ZŠ a MŠ Křesetice Křeseťáci Křesetice
251 Základní škola Janáčkovo náměstí, Krnov céčkaři Krnov
252 Základní škola Krnov, Janáčkovo náměstí 17, okres Bruntál, příspěvková organizace 9. A třída Krnov
253 Zuš Choceň Zpěváci Choceň
254 SŠ, ZŠ a MŠ, Karviná, odloučené pracoviště Vydmuchov1835/10 IX.D, školní parlament Karviná
255 Střední průmyslová škola stavební v Plzni Kájovci Plzeň
256 parta kamarádů Dobráci z Rychnovska Rychnov nad Kněžnou
257 Základní škola Žulová Druháčci Žulová
258 ZŠ Český Dub VIII.B Český Dub
259 Základní a mateřská škola náměstí Svobody 2 Skřítci Praha 6
260 Gymnázium Rumburk 1.A - Jirkovi laskavci Rumburk
261 MK Studio Bumband a Písklata Žulová
262 Gymnázium Tišnov, příspěvková organizace Pěvecké sbory gymnázia Tišnov
263 ZŠ Palachova 9.B Ústí nad Labem
264 ZŠ Komenského nám. 35, Dobříš Unicorni Dobříš
265 Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916 VIII. C Sokolov
266 Biskupské gymnázium a mateřská škola Brno agenti primy B Brno
267 ZŠ Větrník první, druhá Čelákovice
268 Zš Kunratice 6.C Praha 4 - Kunratice
269 Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916 Třeťáci a čtvrťáci Sokolov
270 ZŠ a MŠ G. A. Lindnera Rožďalovice Námořníci z 1.A Rožďalovice
271 Školní klub z Plané nad Lužnicí Šesťáci Planá nad Lužnicí
272 Základní škola Janáčkovo nám,. 17, Krnov 794 01 Krnováci :-) Krnov
273 ZŠ Větrník třetí, čtvrtá Čelákovice
274 ZŠ Větrník pátá Čelákovice
275 Základní škola Sokolov, Rokycanova 258 Žákovský parlament Sokolov
276 Základní škola Vimperk, Smetanova 405 Smetanka Vimperk
277 ZŠ nám. 28. října č. 1708 Tišnov Školní družina při ZŠ nám. 28. října Tišnov Tišnov
278 Školní klub z Plané nad Lužnicí páťáci Planá nad Lužnicí
279 ZŠ Komenského 414, Čelákovice Třída 5.D ZŠ Čelákovice Čelákovice
280 Základní škola Strossmayerovo n. 3.A Hledači Praha 7
281 Školní družina při ZŠ Václava Havla Poděbrady Školní družina Poděbrady
282 Pomoct Natálie Frýdek-Místek
283 ZŠ Bezručova, Hradec Králové Kapiho team Hradec Králové
284 OpenGate základní škola Námořníci Babice u Říčan
285 ZŠ Neštěmická, Ústí nad Labem Tlapičky Ústí nad Labem
286 ZS a MS Klic s.r.o., Klasterni 2490, Ceska Lipa 47001 Sovicky Ceska Lipa
287 Základní škola Tuchlovice - 6.B 6.B Šílenci Tuchlovice
288 Základní škola Tuchlovice 7a Kočičí srdcaři Tuchlovice
289 Základní škola Tuchlovice 7b Holky! Tuchlovice
290 Základní a Mateřská škola, nám. Svobody 2, 160 00 Praha 6 5. B - Broučci Praha 6
291 Základní umělecká škola, Frenštát p. R. ZUŠka tým Frenštát pod Radhoštěm
292 3. ScioŠkola Praha - základní škola, s. r. o. Průzkumníci Praha 6
293 ZŠ a MŠ Klíč Klíčáci Česká Lípa
294 ZŠ Znojmo, ul. Mládeže 3 6. B Znojmo
295 ZŠ T.G.Masaryka Milovice Laskavci Milovice
296 ZŠ T.G. MASARYKA MILOVICE, okr. Nymburk Kemp 3.A Milovice (okr. Nymburk)
297 Základní škola T.G. Masaryka Milovice Laskavci z Milovic Milovice
298 ZŠ Lesní 5. A Liberec
299 ZŠ J. V. Sládka Zbiroh třídy 5.A a 5.B Zbiroh
300 ZŠ J. V. Sládka Zbiroh Ekotým Zbiroh
301 Masarykova základní škola Masaryčka to je fairtradová špička! Litoměřice
302 Junák, Český skaut, z.s. 6. oddíl Medura Moravská Třebová
303 skauti se Starého Lískovce BABY Boom Brno
304 ZŠ Heyrovského 32, Brno-Bystrc Cleaners Brno
305 Základní škola Krnov, Janáčkovo náměstí 17, okres Bruntál, příspěvková organizace 8. A Krnov
306 ŽŠ Masarova 11 Školní parlament Masařky Brno
307 ZŠ Liberec, U Soudu 8.A a spol. Liberec
308 ZŠ a MŠ náměstí Svobody 2, Praha 6 3. A Praha 6
309 ZŠ Liberec, U Soudu 9.A a spol. Liberec
310 ZŠ Žákovská 1/1006 Havířov 9.B Havířov
311 Základní škola Eden 6.C Praha
312 Základní škola Žižkov Nejstarší Žižkováci Kutná Hora
313 ZŠ Žižkov Nejmladší Žižkováci Kutná Hora
314 ZŠ Žižkov Páťáci a šesťáci ze Žižkova Kutná Hora
315 Páťáci FZŠ Brdičkova Praha 13
316 Základní škola, Praha 2, Botičská 8 šesťáci Praha 2
317 ZŠ Lesní 8. A Liberec
318 Základní škola Žákovský parlament Rokycany
319 ZŠ CH. Masarykové dobráci Praha 5
320 Přípravná třída ZŠ Jižní Sluníčka Praha
321 Část třídy 5.B rozdavači Brandýs nad Labem-Stará Boleslav - Brandýs nad Labem
322 ZŠ Kunratice 6. BÉÉÉ Praha - Kunratice
323 ZŠ a MŠ Jiráskovo náměstí 1166 Andílci 8.A Hradec Králové
324 Mateřská škola, základní škola a dětský domov Ivančice, příspěvková organizace Žáci Základní školy speciální Ivančice
325 ZŠ Eden 6.B Praha
326 ZŠ Terezín Borci z 6.A Terezín
327 Dětský domov, Základní škola, Školní jídelna a Školní družina Volyně Avengers Volyně
328 ZŠ 5.května 7.B Rožnov pod Radhoštěm
329 Základní a mateřská škola Pozořice, příspěvková organizace Žákovský parlament Pozořice
330 Základní škola Kolín II., Kmochova 943 VII. A Kolín
331 ZŠ Dobronín Žákovský parlament Dobronín
332 Masarykova ZŠ Návsí Ecoteam Návsí
333 1.základní škola Plzeň, příspěvková organizace Krtečkové Plzeň
334 ZŠ, Příbram VII, 28.října 1 5.C Příbram
335 Atelier HanT Mandala Hranice 753 01
336 Mateřská škola Kojetice Motýlci, Berušky Kojetice
337 Lesní školka Vranovice, z.s. Vranovičtí laskavci Vranovice
338 ZŠ příbram VII, 28.října 1, 26101 Kecky Příbram
339 ZŠ a MŠ Školská, Karviná 8.B Karviná
340 ZŠ Kobyly Deváťáci Pěnčín u Liberce
341 ZŠ Neštěmická Osmáci Ústí nad Labem
342 Zš Bečov Zš Bečov Bečov u Mostu
343 Základní Škola Anežky České Medvídci Ústí nad Labem
344 ZŠ Horní Lideč 5.třída Horní Lideč
345 Zš Lesni 1.A Liberec
346 Mš a Zš náměstí Svobody 2 6.B Praha 6
347 Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916 2.A Sokolov
348 Základní škola a Mateřská škola Zvole, okres Praha - západ 1.A Zvole
349 ZŠ a MŠ Petřiny-jih Emušáci 2.C Praha
350 Základní škola Eden Edeňáčci Praha 10 Vršovice
351 #laskavostjenaprvnimmiste #laskavostnici Břeclav
352 ZŠ Horní Lideč 5.třída Horní Lideč
353 ZŠ Bílá Bělásci Praha
354 ZŠ Karla Čapka Parťáci Praha 10
355 ZŠ a MŠ Byšice, okres Mělník deváťáci Byšice
356 Základní škola a Mateřská škola Nymburk, Tyršova 446 Tyršovka Nymburk
357 DĚTSKÝ DOMOV, ČELAKOVSKÉHO 8, 41201 LITOMĚŘICE LASKAVCI s.r.o. LITOMĚŘICE LITOMĚŘICE 41201
358 ZŠ Mohelnice, Mlýnská 1 Šesťáci A+C Mohelnice
359 FZŠ Olomouc, Hálkova 4 VII. B Olomouc
360 ZŠ a MŠ Praha 6, náměstí Svobody 2 6. B Praha 6
361 ZŠ Kneslova 28, Brno Návštěvníci ze 7.A Brno
362 ZŠ Pelhřimov, Komenského 1326 Super třída Pelhřimov
363 ZŠ Antonína Sochora 4.A Duchcov
364 ZŠ, MŠ a PŠ Kolín, Kutnohorská 179, Kolín 2, 28002 Lásky Kolín
365 Základní škola a Mateřská škola, Praha 6, náměstí Svobody 2 5. A Motýlci Praha 6
366 ZŠ Kunratice 6.A Praha 4 - Kunratice
367 Zš Lesní 1.B Liberec
368 ZŠ Na Výsluní Brandýs nad Labem 2.C Brandýs nad Labem
369 ZŠ Na Výsluní 2.D Brandýs nad Labem
370 ZŠ a MŠ nám. Svobody 2 Třída 9. B Praha
371 ZŠ Tišnov, 28.října Žákovská samospráva Tišnov
372 ZŠ Brána jazyků Uhelný trh 5.C Praha 1
373 ZŠ a MŠ generála Františka Fajtla čtvtáčci Praha 18
374 ZŠ Kamenická 1145 Devítka Děčín
375 ZŠ náměstí Svobody Osmáci Praha 6-Bubeneč
376 2. ScioŠkola Praha Podnikavci Praha 9
377 Bzenecký klubík spolek Bzenčánci Bzenec
378 ZŠ Žižkov VIII. A Kutná Hora
379 Základní škola a Mateřská škola Rynoltice Rynoltičáci Rynoltice
380 Zš-Ns namesti svobody 2 Motylci Praha 6
381 Skauti - Místek Veverky Frýdek-Místek
382 Dětský domov Uherský Ostroh Dvojky Uherský Ostroh
383 ZŠ a MŠ Křižanov 9. A Křižanov
384 ZŠ Na Výsluní SEDUM HOLEK Brandýs nad Labem
385 ZŠ TGM Česká Kamenice třída II.C Česká Kamenice
386 Základní škola Antonína Sochora Malí výtvarníci Teplice
387 ZŠ a MŠ Stráž nad Nisou Deváťáci Stráž nad Nisou
388 ZŠ Povážská Strakonice dětský strakonický parlament Strakonice
389 ZŠ Tyršova 4, Vyškov Talismánek Vyškov
390 Zš na výsluní Lucka a Róza Brandys nad Labem
391 Základní škola T. G. Masaryka Blatná Teamwork Blatná
392 ZŠ Bukovice Bukvice BUKOVICE
393 Základní škola SMART Smarťáci Roudnice nad Labem
394 Základní škola Tuchlovice - 4. Ďáblové Tuchlovice
395 Základní škola Tuchlovice - 3.A Zvonkaři Tuchlovice
396 Základní škola Tuchlovice - 5.A Pohádkáři Tuchlovice
397 Základní škola Tuchlovice - 5.B Páťáci Tuchlovice
398 Základní škola Tuchlovice - 3.A Zvonkaři Tuchlovice
399 Základní škola a Mateřská škola, Lanškroun, Dolní Třešňovec Družinka Lanškroun
400 Základní škola a mateřská škola Klas s.r.o. Dobrodinci z Rosic Rosice nad Labem

Organizátor

Nadace Karla Janečka

Mediální partneři

Kontakty

Dominika Trčková

koodinátorka projektu
dominika.trckova@nadacekj.cz

Barbora Růžičková

laskavá koordinátorka
barbora.ruzickova@nadacekj.cz

Chcete dostávat informace o našich aktivitách a programech?